KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11154297
nr 1115 4297
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, Einar Nerman (1888-1983), Hovparet, signerad, bladets mått: 25x21
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:01:14
18/6 19:00:16
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman